در هر قدم کنار شما هستیم

پدیده آفرینان صنعت ، بزرگترین سازنده ماکت های تبلیغاتی در خاور میانه

پشتیبانی ۲۴/۷

0912-0826347

نمونه کارهای پدیده آفرینان صنعت

در ادامه با تعدادی از نمونه کارهای ما آشنا خواهید شد

فیات 500

ماکت فیات
500

خودروی فیات مدل 500 قدیمی یکی از شاهکارهای پدیده آفرینان صنعت می باشد ، با در نظر گرفتم تمامی جزییات این خودرو می توان به دقت بالای آن در ساخت نگاهی نیز انداخت

خرگوش دوراسل

ماکت خرگوش دوراسل

یکی از معروفترین ماکت های اجرا شده در سال 1396 در تهران همین ماکتی بود که در حال حاضر مشاهده می کنید ، این ماکت با قابلیت تحرک داشتن در دست و پا یکی از جذاب ترین بیلبوردهای حجم اجرا شده در ایران و حتی در خاورمیانه بود.

ماکت ضد یخ کاسپین

ماکت ضد یخ کاسپین

ماکت ضد یخ کاسپین در ابعاد ارتفاع 170 سانتیمتر در سال 1396 به سفارش شرکت فومن شیمی استارت خورد و در حدود مدت زمان 7 روز با کیفیت فوق العاده بالا تحویل داده شد ، این ماکت از متریال های فوق العاده با کیفیت ساخته شده و تا کنون نیز به هیچ عنوان کوچکترین افتی از نظر کیفیت نکرده است.

ماکت شامپو پرژک

ماکت شامپو پرژک

ماکت شامپوی پرژک یکی از زیباترین و شکیل ترین حجم های تبلیغاتی ساخته شده در ایران می باشد ، این حجم توسط شرکت پدیده درسال های دهه 90 در اتوبان تهرا ن- قم ساخته و نصب شد ، ارتفاع حدودی این ماکت به 10 متر می رسد.

ماکت رانی

ماکت رانی آلبالو

ماکت رانی آلبالو در ارتفاع 4 متر در تهران اکران شد ، یکی از بهترین و زیباترین ماکت هایی که در جایگاه حجم اجرا شده بود همین ماکت می باشد.یک ماکت حجمی خاطره انگیز رانی به همراه آلبالوهایش در اطراف آن

ماکت قوطی نمک سبزدشت

ماکت قوطی نمک

ماکت نمک سبزدشت در سال 1394 در نمایشگاه اگروفود رونمایی شد ، این ماکت یکی از با کیفیترین شبیه سازی شده های پلاستیکی بود که در نگاه اول مخاطب به پلاستیکی بودن آن واکنش نشان می داد ، ولی در واقع متریال این ماکت همانند ماکت های دیگر می باشد و هیچ تفاوتی در آنها دیده نمی شود.

ماکت یخ چای گلستان

ماکت یخ چای گلستان

ماکت یخ چای گلستان در سال 1391 در تهران اجرا شد ، این ماکت یکی از بزرگترین ماکت های اجرا شده به ارتفاع حدودی 12 متر بود ، قدرت استحکام ایستایی این ماکت بدون نیاز به هیچ سیم و نگهدارنده ای اشاره به قدرت بالای مهندسی شرکت پدیده آفرینان صنعت در تولید و اجرا و نصب دارد.

ماکت ساندیس

ماکت قوطی ساندیس

ماکت قوطی ساندیس یکی از ماکت های ماندگار می باشد ، یک دست که از یک جایگاه بیرون زده است و یک قوطی نوشابه انگور ساندیس را در دستان خود دارد ، یکی از ماکت های تاثیر گذار این برند با کیفیت فوق العاده بالا که ساخت آن توسط شرکت پدیده آفرینان صنعت در سال 1394 انجام شد.

درباره ما

جهت ارتباط و مشاوره با ما در تماس باشید

کمی از تکنولوژی فاصله بگیرید

تماس با ما :

09120826347

021-22921854

021-22921855

پدیده در شبکه های اجتماعی